KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16773710
nr 1677 3710
Oidentifierad konstnär. Signerad, Munkar i källare. Olja på duk, 29x44 cm, yttermått inklusive ram: 44x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 februari 2025
kl 18:48:34
300 kr
350 kr
400 kr